روش های کسب درآمد از بیت کوین

احتمالا با بیت کوین آشنایی دارید یا نام آن را حتما شنیده اید. در دنیای امروز بیت کوین یکی از منابع کسب درآمد محسوب می شود. بیت کوین نوعی ارز دیجیتال است که در معاملات و تراکنش های آنلاین استفاده می شود. بیت کوین برای سرمایه گذاری نیز کاربرد دارد. در حقیقت خرید بیت کوین بستری ایمن و مطمئن برای انتقال و ذخیره سرمایه افراد ایجاد می کند.
 
تعداد ارزهای دیجیتال در فضای اینترنت کم نیست  ولی بیت کوین به شدت با استقبال عمومی روبرو شده است و بسیار محبوب است. شاید دلیل آن قابلیت تبدیل سریع به ارزهای فیات مثل دلار و یورو است چون ارز های دیگر نیازمند سایت واسط هستند که به پول نقد تبدیل شوند. 
تراکنش هایی که بابیت کوین انجام می شود امنیت بالایی دارند و احتمال سرقت در آنها بسیار پایین است. علاوه بر این انتقال بیت کوین از کشوری به کشور دیگر هیچ محدویتی ندارد. بیت کوین تحت کنترل هیچ شخص یا گروه خاصی نیست و کاملا غیر متمرکز و مستقل است. 

بیت کوین پول معجزه گر 

هدف اصلی از به وجود آمدن بیت کوین از بین بردن موانع موجود بر سر راه نقل و انتقالات مالی بوده است. علاوه بر این عده ای از بیت کوین برای سرمایه گذاری و کسب درآمد استفاده می کنند. توجه کنید که اگر می خواهید تمام سرمایه تان را  روی بیت کوین سرمایه گذاری کنید، کار درست و عاقلانه ای نیست. 
اگر فکر می کنید با ورود به بازار بیت کوین میلیاردر می شوید کاملا اشتباه است. عده بسیاری بوده اند که در نوسانات این بازار آسیب دیده و سرمایه خود را از دست داده اند. اگر می خواهید بیت کوین به دست بیاورید باید در کنار تلاش فوق العاده، صبر و حوصله بالا و قدرت ریسک پذیری بالایی داشته باشید. ولی باز هم هیچ تضمینی برای به دست آوردن سود سرشار از این طریق نیست.

 بهترین روش های کسب درآمد از بیت کوین

بهترین روش های کسب درآمد از بیت کوین

اگر با وجود همه تمام موارد مذکور در راه بیت کوین، هم چنان می خواهید وارد این عرصه شوید، در این مقاله با ما همراه باشید تا با راه های کسب درآمد از بیت کوین آشنا شویم. 

۱- روش قطره ای یا فاست

در این روش باید صبور و با حوصله باشید. درآمدی که از روش قطره ای به دست می آید مانند نامش بسیار کم است و در ازای فعالیت های شما در بازه های زمانی خاصی مقدار بسیار ناچیزی بیت کوین می دهند.
حتما در جستجو های اینترنتی خود با سایت هایی روبرو شده اید که از شما بخواهند برای دریافت کد دانلود یا آپلود رایگان روی گزینه “من ربات نیستم” کلیک کنید، یا به صفحه دیگری منتقل شوید و مجبور باشید آن صفحه را ببینید و رد کنید. این دقیقا همان روشی است که سایت های فاست استفاده می کنند. اگر بتوانید افرادی را به عنوان زیر مجموعه خودتان به سایت های فاست معرفی کنید با هر بار کلیک کردن آن ها هم، مقدار ناچیزی بیت کوین نصیب شما می شود.

 روش قطره ای یا فاست استخراج بیت کوین

در این روش اگر همه جوانب احتیاط را رعایت نکنید گرفتار کلاهبرداران اینترنتی می شوید. آنها دقیقاً شبیه عملیات سایت های فاست از شما می خواهند که روی گزینه ای کلیک کنید یا صفحه بعد را ببینید یا در قرعه کشی سایت شرکت کنید؛ اما پس از انجام این فعالیت ها نه تنها بیت کوینی نصیب شما نمی شود، بلکه ممکن است با دستیابی به اطلاعات شخصی شما ضرر مالی بزرگی هم وارد کنند. 
روش دیگری هم در مورد سایت های فاست وجود دارد.  اگر کمی زمان بگذارید و سایت فاست خود را راه اندازی کنید از طریق تبلیغات می توانید درآمد بیت کوینی بیشتری کسب کنید. در این روش چون سایت متعلق به خود شما است امکان اینکه گرفتار شیادان اینترنتی شوید پایین تر است. بنابراین ریسک کمتری نسبت به روش بالا دارد اما همواره باید مراقب تقلب های کاربران باشید.

۲- ساخت کمپین امضا در انجمن بیت کوین تاک

در این روش ابتدا عضو انجمن بزرگ بیت کوین می شوید که مجموعه کاملی از کمپین های امضا را گردآوری کرده است. سپس با استفاده از امضای مخصوص به خود می توانید در هر کدام از این کمپین ها فعالیت کنید و برای محصولات مختلف، تبلیغ کنید. در ازای هر پستی که برای تبلیغ یک محصول ایجاد می کنید، مقداری بیت کوین به شما تعلق می گیرد.
اگر حداقل ۱۲۰ پست تبلیغاتی را منتشر کنید، به عضویت کامل انجمن در می آیید و درآمد بهتری کسب می کنید. در این روش تقریباً هیچ خطری شما و سرمایه تان را تهدید نمی کند.

 ساخت کمپین امضا در انجمن بیت کوین تاک

۳- ترید کردن

ترید کردن همان نوسان گیری بازار بورس است. به عبارت دیگر همان دلالی خودمان! در این روش منتظر فرصتی می نشینید که قیمت بیت کوین کاهش پیدا کند، سپس مقداری بیت کوین می خرید و بعد از گذشت مدتی که قیمت ها رو به افزایش گذاشت، بیت کوین خود را می فروشید و از این طریق سود زیادی وارد کیف پول شما می شود.
هر چند درآمد این روش بالاست ولی نیاز به تلاش و صرف وقت زیادی برای آموزش روش های تحلیل تکنیکال قیمت ها و بازار دارد و همچنین با ریسک بالایی هم روبرو هستید.

 ترید کردن

ادامه دارد…

آخرین تاریخ تغییر این مطلب: نوامبر 11, 2023