درباره ما

خرید و روش امن ارزهای دیجیتال

دیجی دلار اول مرداد سال ۱۳۹۶ با جمعی از جوانان متخصص و آشنا به علوم رایانه و تکنولوژی کارش را شروع کرد. تیم دیجی دلار رسالت خود را آشنایی مردم عزیز و مسئولین گرامی ایران با این صنعت نوظهور و تاثیرگذار می‌داند. ما در این مجموعه خط‌مشی‌های حفظ حریم خصوصی، شفافیت در انتقال اطلاعات را دنبال می‌کنیم و سعی می‌کنیم با آگاهی بخشی در این حوزه از سوءاستفاده‌ی کلاه‌برداران از عدم یا کمبود اطلاعات جلوگیری کنیم. نمی‌توان این موضوع را نادیده گرفت یا نفی کرد که آینده کشورها به این صنعت گره خورده است؛ از این رو نیاز است خودمان را برای آینده آماده کنیم. ایجاد رشته‌های تحصیلی مرتبط، کارگاه‌های آموزشی، زیرساخت‌های علمی-فرهنگی و مسیرهای هموار برای توسعه این صنعت در کشور عزیزمان مواردی هستند که بهتر است به‌سرعت راه‌اندازی شوند و همه‌ی فعالان این حوزه در گسترش آن تلاش کنند.

دیجی دلار یک استارت‌آپ فعال درزمینهٔ پرداخت‌های آنلاین بین‌المللی است. ما با بیش از ۷ سال سابقه درزمینهٔ ارائه راهکارهای کارآمد برای حل مشکلات پرداخت‌های ارزی ایرانیان را داشته ایم. امروز سریع‌تر و دقیق‌تر از هر زمان دیگری به سوی برداشتن موانع استفاده از روش‌های دریافت و پرداخت بین‌المللی پیش می‌رویم.

امن و سریع

دیجی دلار صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال

در حال حاضر دیجی دلار خدمات مختلفی در زمینه‌های گوناگون به هم‌وطنان ارائه می‌دهد. انجام پرداخت‌های بین المللی، پرداخت‌های ارزی از طریق حساب‌های وبمانی، پرفکت مانی، خرید از وب‌سایت‌ها و فروشگاه‌های خارجی، نقد کردن درآمدهای ارزی و بسیاری از خدمات ارزی دیگر توسط این مجموعه ارائه می‌شود.

رسالت ما

تبدیل شدن به بزرگ‌ترین و به‌روزترین مرجع اخبار و تحولات بازار ارزهای دیجیتال و بلاک چین - تشریح و آموزش مفاهیم اساسی صنعت بلاکچین به زبان ساده - بررسی و ارائه راهکارهای تجاری مبتنی بر تمرکز زدایی - رفع ابعام از انواع سرمایه گذاری و جلوگیری از کلاهبرداری‌های احتمالی - افزایش دانش و اطلاعات مردم عزیز ایران از این صنعت و پتانسیل‌های بالقوه‌ی آن - بررسی و آموزش پیاده‌سازی انواع قراردادهای هوشمند بر بستر بلاک چین - برگزاری کارگاه‌های آموزشی فنی و تخصصی در زمینه بلاک چین - توسعه سیستم تعامل بین کاربران جهت رفع مشکلات و ابهامات (استک) - توسعه دانشنامه و واژه‌نامه ارزهای دیجیتال و بلاک چین