وب مانی

وب مانی

اگر جزو افرادی هستید که در حال حاضر یک کسب و کار اینترنتی دارید یا می خواهید چنین کسب و کاری شروع کنید یا خریدهای خود را از طریق اینترنت انجام می دهید، باید با روش های پرداخت اینترنتی و همچنین درگاه های پرداخت آنلاین آشنایی کامل داشته باشید. یکی از سرویس های پرداخت آنلاین مطمئن، سرویس پرداخت وب مانی است. انواع رمزارزا و ارزهههای دیجیتال مانند خرید بیت کوین را با بهترین قیمت و کارمزد پایین خرید و فروش کنید. اما وب مانی چیست؟ خرید وب مانی چگونه است؟ خرید وب مانی ارزان و خرید پیمر وب مانی چگونه است؟

وب مانی چیست

وبمانی (webmoney) هم مانند سیستم پرداخت پرفکت مانی، یکی از سیستم های پرداخت الکترونیکی جهانی آنلاین و سریع است. شما می توانید با وب مانی در کمترین زمان ممکن تراکنش های مالی را بدون نیاز به حساب بانکی و یا کارت اعتباری انجام دهید. با این سیستم به راحتی می توانید پول بفرستید، بگیرید، خرید کنید یا هر کار دیگری که به پرداخت الکترونیکی پول ربط دارد، انجام دهید.

خرید وب مانی

وب مانی در نوامبر 1998 در روسیه به عنوان یک سیستم انتقال پول برای دلار امریکا تاسیس شد. علت تاسیس چنین سیستمی، بحران مالی روسیه بود که منجر به رواج بیشتر دلار آمریکا در روسیه شد. شرکت WM Transfer LTD  در روسیه مدیریت پول الکترونیکی وب مانی را بر عهده دارد. همچنین طراح و سازنده این سیستم، نیز شرکت روسی  “Vychislitelnye sily” است که هم اکنون پشتیبانی فنی این سیستم را انجام می‌دهد.

امنیت خرید وب مانی 

در این سیستم وجوه شما در “Purse” یا کیف پول ذخیره می شود. این کیف های پول مخصوص نگهداری پول الکترونیکی طراحی شده اند.
اگر نگران امنیت این سیستم انتقال پول هستید، باید بگوییم جای هیچ نگرانی نیست و تراکنش های وب مانی دارای امنیت بالا، غیر قابل شناسایی و غیر قابل بازگشت هستند. در وب مانی، برای افزایش امنیت، تمام جابجای دارایی ها از طریق نهادهای به نام Guarantors انجام می گیرد که تضمین کنندگان انجام صحیح تراکنش های در وب مانی محسوب می گردند. مبالغ واحدهای وب مانی در شبکه جهانی ذخیره می شود و همین ضمانت و پشتوانه این سیستم پرداخت است. از وب مانی می توان برای پرداخت های همکار استفاده کرد.

خرید وب مانی

تکنولوژی ارائه شده توسط وب مانی مبتنی بر مجموعه ای از رابط های استاندارد شده است که شرکت ها و افراد می توانند برای مدیریت حقوق ارزشمند مالکیتشان از آن استفاده کنند. تمام کیف پول های متعلق به یک نفر در یک keeper نگهداری می شوند که شناسه وب WMID دارد. ارزش های موجود در این سیستم در واحدهای وب مانی WM ارزیابی می شوند. برای برقراری ارتباط داخلی، تمام کاربران باید اطلاعات شخصی وریفای شده خود را در سیستم ارائه دهند.
خرید وب مانی

محبوبیت وب مانی

وب مانی در حال حاضر بیش از 39 میلیون کاربر دارد و روزانه حدود ده هزار نفر وارد این سیستم می شوند و از خدمات وب مانی در سراسر جهان استفاده می کنند و البته خدمات و کارآیی این سامانه و پول الکترونیکی روز به روز بیشتر می شود.
وبمانی به مراتب بیشتر و بهتر از بسیاری از سیستم‌های پرداخت الکترونیکی دیگر در جهان تکامل یافته است و به همین دلیل می تواند انعطاف پذیری بسیار بالایی برای خدمات رسانی به مشتریان خود داشته باشد.

خرید وب مانی

همان طور که در نمودار زیر مشاهده می کنید، میزان تراکنش های وب مانی طی سال های اخیر چند برابر شده است.

خرید وب مانی

در جدول زیر هم میزان ورود به وب مانی و ثبت نام در این سیستم را مشاهده می کنید. این آمار در آخرین روز هشتمین ماه سال 2019 میلادی ثبت شده است.

خرید وب مانی
کارمزد انجام معاملات وب مانی 0.8% مبلغ معامله است که حداکثر کارمزد در آن 50 یورو است.
چنانچه مایل هستید درباره وب مانی و نحوه کار با آن بیشتر آشنا شوید و به صورت تخصصی تر کار کنید، مقاله های ما درباره وب مانی، خرید وب مانی، خرید وب منی ارزان، خرید پیمر وبمانی ارزان و … را دنبال کنید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *