دیجی دلار دیجی دلار

خرید پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی با بهترین قیمت را از سایت دیجی دلار بخواهید. اگر شما نیر از دسته افرادی هستید که درآمد دیجیتالی دارید و نمی توانید درآمد  خود را به ریال دریافت کنید دیجی دلار به شما کمک کند تا درآمد خودتون را به ریال تبدیل کنید. درحال حاضر دیجی دلار به افراد زیادی کمک می کند تا درآمد های ارزی خود را نقد کنند. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که درآمد ارزی دارید یا در فکر درامدهای ارزی هستید می توانید از سایت دیجی دلار کمک بگیرید.

قیمت پرفکت مانی
نرخ خرید از ما
١١۵,٨٠٠ ریال
قیمت پرفکت مانی
نرخ فروش به ما
١١٣,٨٠٠ ریال
خرید پرفکت مانی

وضعیت موجودی

خرید پرفکت مانی خرید پرفکت مانی و شارژ خودکار

خرید Perfect Money و شارژ حساب در صورتی که تمایل به شارژ حساب پرفکت مانی خود را دارید می توانید با خرید وبمانی در واحد دلار یا یورو یا هر ارز رایج دیگری که توسط وب مانی پذیرفته می شود، از طریق Pay98 در کوتاه ترین زمان ممکن و به سادگی اقدام کنید. پس از تکمیل فرم آنلاین درخواست خرید وب مانی و پرداخت میزان شارژ به ریال، شارژ حساب وب مانی شما به صورت خودکارانجام خواهد شد. خرید پرفکت مانی و شارژ حساب وب مانی شما پس از پرداخت به صورت خودکار توسط سیستم پرداخت خواهد شد.

خرید پرفکت مانی تبدیل و خرید و فروش پرفکت مانی

پرفکت مانی برای کاربران ایرانی یکی از بهترین جایگزین ها و روش های پرداختی به دلیل عدم وجود محدودیت های اعمال شده از طرف دیگر سرویس دهندگانی مانند پی پل است. پرفکت مانی کاربرد های بسیاری دارد که شاید بتوان گفت یکی از مهمترین کاربرد های آن راه اندازی کسب و کار اینترنتی است. با داشتن یک حساب پرفکت مانی می توانید کالا ها یا خدمات خود را به صورت بین المللی ارائه و به مشتریان خود روشی ساده برای پرداخت هزینه خدمات پیشنهاد کنید.

دیجی دلار دیجی دلار