دیجی دلار دیجی دلار

خرید وب مانی

خرید وب مانی

خرید وب مانی با بهترین قیمت را در سایت دیجی دلار تجربه کنید. اگر شما جزو افرادی هستید که درآمد ارزی دارید و نمی توانید درآمد ارزی خود را به سادگی دریافت کنید دیجی دلار می تواند به شما کمک کند تا درآمدهای خود را به ریال تبدیل کنید. همینک دیجی دلار به افراد زیادی از جمله: طراح وب، طراح انیمیشن، طراح اپلیکیشن، دارنده وبلاگ های پربازدید، مشاورهای بین المللی و … کمک می کند تا درآمد های ارزی خود را نقد کنند. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که درآمد ارزی دارید یا در فکر درامدهای ارزی هستید می توانید از ما کمک بگیرید.

قیمت وبمانی
نرخ خرید از ما
١٣٧,۵٠٠ ریال
خرید وب مانی
نرخ فروش به ما
١٣۴,٠٠٠ ریال
خرید وب مانی

وضعیت موجودی

خرید وبمانی و شارژ خودکار

خرید WebMoney و شارژ حساب در صورتی که تمایل به شارژ حساب وب مانی خود را دارید می توانید با خرید وبمانی در واحد دلار یا یورو یا هر ارز رایج دیگری که توسط وب مانی پذیرفته می شود، از طریق دیجی دلار در کوتاه ترین زمان ممکن و به سادگی اقدام کنید. پس از تکمیل فرم آنلاین درخواست خرید وب مانی و پرداخت میزان شارژ به ریال، شارژ حساب وب مانی شما به صورت خودکارانجام خواهد شد. شارژ حساب وب مانی شما پس از پرداخت به صورت خودکار توسط سیستم پرداخت خواهد شد.

تبدیل و فروش پرفکت مانی

پرفکت مانی برای کاربران ایرانی یکی از بهترین جایگزین ها و روش های پرداختی به دلیل عدم وجود محدودیت های اعمال شده از طرف دیگر سرویس دهندگانی مانند پی پل است. پرفکت مانی کاربرد های بسیاری دارد که شاید بتوان گفت یکی از مهمترین کاربرد های آن راه اندازی کسب و کار اینترنتی است. با داشتن یک حساب پرفکت مانی می توانید کالا ها یا خدمات خود را به صورت بین المللی ارائه و به مشتریان خود روشی ساده برای پرداخت هزینه خدمات پیشنهاد کنید.

دیجی دلار دیجی دلار