دیجی دلار دیجی دلار

اخبار
دیجی دلار

تحلیل تکنیکال اتریوم 7 آبان

تحلیل تکنیکال اتریوم 7 آبان

7 آبان 1398

تحلیل تکنیکال اتریوم

موارد ذکر شده در تحلیل آمار و احتمال است و قطعیتی وجود ندارد.صرفا تلاش شده تا پیش بینی با حداکثر احتمال وقوع در دسترس قرار گیرد.  بهترین قیمت خرید اتریوم و همچنین رمز ارز تتر نیز در پنل سایت امکان پذیر است.

تحلیل تکنیکال اتریوم

تحلیل زمان اتریوم:

همانطور که در چارت مشخص است قیمت در مقاطع و ترازهای زمانی درحال تغییر مسیر است پس در آینده هم می توان از این ترازها به خوبی بهره برد.
با بررسی تغییرات انواع ارزهای دیجیتال می توانید بهترین موقع خرید پرفکت مانی را متوجه شوید.به دلیل کم بودن دیتا و نداشتن سیکل کامل پیش بینی اینکه تا چه زمانی این اصلاح ادامه دارد کمی دشوار است اما می توان در ترازهای زمانی مشخص شده قیمت را زیر نظر گرفت و اگر قیمت در محل مناسب بود و سیگنال خریدی صادر شد با روند همراه شد.
از اکتبر 2015 الی ژانویه 2018 قیمت روندی قوی و صعودی داشت.اگر همین مدت زمان و ترازهای فیبوناچی را به آینده بسط دهیم در ترازهای 38 و 62 درصد قیمت کف و سقف عمده تشکیل داده و روند
برای مدتی تغییر کرده است. تراز اصلی بعدی حدود ماه می 2020 می باشد که فروردین و اردیبهشت 99 خواهد بود. اما پیش بینی اینکه این حدود زمان سقف عمده یا کف تشکیل می شود با این مقدار دیتا سخت است.
از طرفی ترازهای فرعی در محدوده 10 روز آخر اکتبر( که در آن قرار داریم) و 10 روز اول سال میلادی جدید( 2020 – حدود دیماه) قرار دارند که در این حدود نیز احتمال تشکیل سقف و کف فرعی وجود دارد.
با این داده ها سناریوهای زیر محتمل است :
با توجه به نوسانات شدید روزهای قبل این احتمال وجود دارد که در این حدود شاهد تشکیل کف باشیم و قیمت تا تراز زمانی اول یعنی حدود دیماه رشد کند اما در این رشد سقف قبلی در 363 دلار محفوظ مانده و شکسته نشود. سپس از دیماه مجدد تا اردیبهشت بوند کاهشی را شاهد باشیم که در آن حدود کف اصلی تشکیل شده و روند صعودی جدید آغاز شود.
احتمال دیگر اینکه قیمت از همین حدود رشد کند و سقفی در ازدیبهشت تشکیل دهد در این صورت از اردیبهشت 99 بازهم به مدت 1 تا یک و نیم سال اصلاحی و کاهشی خواهد بود و در این حالت نیز قیمت
نهایت تا 880 دلار توان رشد دارد (ماکزیمم) احتمال سوم با درصد وقوع پایینتر اینکه قیمت در این حدود کف تشکیل دهد و روند صعودی جدید و قوی مشابه روند قبلی را آغاز کند.
برای سناریوهای بالا اعداد و قیمت های مهم بیان خواهد شد.
 

تحلیل قیمت اتریوم :

برای حالت اول حدضرر شکست 153 دلار می باشد و قیمت با تثبیت بالای 200 دلار توان رشد تا 250 – 282 دلار را خواهد داشت. برای ادامه روند این حالت و تا وقتی قیمت زیر 386 باشد احتمال کاهش مجدد و شکست 150 دلار می باشد که برای اردیبهشت 99 درصورت شکست 150 دلار محدوده حمایتی بعدی 82 الی 91 دلار می باشد و با شکست 82 دلار حدود 20 - 22 دلار نیز محتمل خواهد بود.

برای حالت دوم نیز با شکست 200 دلار تریگر خرید صادر میشود با حدضرر شکست 150 دلار در این حالت قیمت می تواند به روند صعودی تا اردیبهشت ادامه دهد در این حالت اعداد مهم پس از شکست 282 دلار

اعداد 386 دلار – 575 دلار و نهایت 880 دلار خواهد بود که از آنجا کاهش فرسایشی محتمل است.
برای حالت سوم اعداد و مقاومت های دو حالت قبل معتبر است با این تفوت که رشد ها قوی و کاهش ها اصلاح و آرام می باشد و در نهایت مقاومت 880 دلار و سقف تاریخی نیز شکسته میشود.
برای اینکه بتوانیم تشخیص دهیم بین حالات بالا کدام در حال رخ دادن است باید به سرعت حرکت توجه کنیم.
در اصل اگر قیمت در دیماه 98 حدود مقاومت 250 الی 280 قرار داشته باشد حالت دوم محتمل تر خواهد شد اما اگر بزودی و در زمان کمی به این حدود برسد احتمالا پس از مقداری صرف زمان و اصلاح به حرکت خود ادامه دهد.
محتمل ترین حالت این است که قیمت برای رشد قوی و بزرگ هنوز نیاز به زمان دارد یعنی حالت سوم از احتمال کمتری برخوردار است.

تحلیل قیمت اتریوم

همبستگی اتریوم و بیت کوین :

از آنجاییکه این دو نماد معمولا در بلند مدت همجهت حرکت می کنند می توان از تحلیل بیت کوین و نسبت این دو استفاده کرد.
همانطور که در چارت بعدی مشخص است هرساله در انتهای سال میلادی نسبت بیت به اتر در سقف قرار دارد. یعنی پس از این تاریخ اگر قیمت ها کاهشی باشد بیت کوین کاهش بیشتری را تجربه خواهد کرد و اگر افزایشی باشد اتریوم افزایش بیشتری را تجربه خواهد کرد.
این نسبت در 39.5 حمایت بسیار خوبی دارد که شکست آن سیگنال فروش بیت و خرید اتر هست. و در رشد این نسبت در 60 - 82 و 115 الی 130 مقاومت دارد.
پیروز و پر سود باشَید
خرید و فروش وبمانی
دیجی دلار دیجی دلار