دیجی دلار دیجی دلار

اخبار
دیجی دلار

انواع کردیت کارت Credit Card

انواع کردیت کارت Credit Card

8 آبان 1398

کردیت کارت Credit Card

به کارت هایی گفته می شود که بر اساس میزان اعتبار شما از جانب بانک برای شما صادر می شود. هر ماه مقدار ثابتی دارند و در پایان ماه بسته به مبلغی که استفاده کرده اید به بانک پرداخت می کنید.  بهترین قیمت خرید اتریوم و همچنین رمز ارز تتر نیز در پنل سایت دیجی دلار بعد از ثبت نام قابل انجم است.

کردیت کارت credit cart

کارت نقدی Debit Card برای خرید وب مانی

این کارت ها به یک حساب بانکی وصل بوده و در نتیجه شما می توانید به اندازه موجودی حساب از آنها استفاده کنید. دبیت کارت نیز به دو نوع آنلاین و آفلاین تقسیم می شود. همچنین با استفاده از این کارت ها می توانید به خرید وب مانی بپردازید.

دبیت کارت debit cart

کارت پیش پرداخت Pre-Paid

منظور کارت هایی است که از موسسات مالی صادر می شوند. این کارت ها فقط توسط موسسه صادر کننده قابلیت شارژ مجدد دارند.

کارت پیش پرداخت  Pre-Paid

کارت مجازی

کارت مجازی به نوعی از کارت ها گفته می شوند که ماهیت فیزیکی نداشته و تنها شامل اطلاعات یک کردیت کارت هستند. کارت های مجازی علی رغم اینکه دارای کلیه مشخصات مورد نیاز برای انجام خرید آنلاین مانند Card number،CVV2 و تاریخ انقضا هستند، متصل به حساب بانکی نبوده و امکان دریافت حواله ندارند. کارت های مجازی از دو نوع کارت هدیه یا کارت pre-paid هستند.

خلاصه
کارت های اعتباری خارجی در دو نوع کارت فیزیکی و کارت مجازی وجود دارند. انواع کارتهای فیزیکی شامل کردیت کارت ، دبیت کارت و کارت های pre-paid می شوند. اصطلاحاً به تمام کارت های فیزیکی کردیت کارت گفته می شود. انواع کردیت کارت قابل شارژ هستند. کارت های مجازی شاملگیفت کارتها و کارت های pre-paid هستند.
خرید و فروش وبمانی
دیجی دلار دیجی دلار